Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Amor Amor by Lili Choi Cacharel dla kobiet

Amor Amor by Lili Choi Cacharel dla kobiet

lekko korzenny

Amor Amor by Lili Choi marki Cacharel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Amor Amor by Lili Choi został wydany w 2012 roku. Nutę głowy stanowi liść czarnej porzeczki; nutą serca jest melati; nutą bazy jest ambra.

Liść czarnej porzeczki

Melati

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amor Amor by Lili Choi by Cacharel.

Amor Amor by Lili Choi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Amor Amor by Lili Choi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Amor Amor by Lili Choi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amor Amor by Lili Choi marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amor Amor by Lili Choi marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Paradise Passion Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Ayala Moriel Altruism Yllozure Yllozureole Jil Sander Sun Delight Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Joop! Joop! Berlin Lollia Inspire Krigler Mediterranean Peach Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic Palmers Palmers Woman