Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet

Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet

Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet Filmy
Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet Zdjęcia Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet Zdjęcia Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet Zdjęcia Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet Zdjęcia

Amor Amor Tentation marki Cacharel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Amor Amor Tentation został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutami głowy są mandarynka i bluszcz; nutami serca są jaśmin i gardenia tahitańska; nutami bazy są cedr virginia, wanilia i przyprawy.

Mandarynka Bluszcz

Jaśmin Gardenia tahitańska

Cedr Virginia Wanilia Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amor Amor Tentation by Cacharel.

Treselle Seduction

Amor Amor Tentation Recenzje Perfum

acha
acha

Zapach pachnie jak herbata owocowa, albo kompot. Nie ma w składzie śliwki, a jak dla mnie, jest zdominowany przez ten owoc. Podobnie jak pierwowzór jest zapachem lekkim. Nie na noc jak definiuje to kolor butelki czy nazwa. Nic metaforycznego nie przychodzi mi do glowy, powiedziałabym raczej, ze jest przyziemny. Nie dodaje skrzydeł. Takie psikadło ale przyjemne i niedrażniące. Wanilia przyjemnie osładza. Mandarynka dodaje kwaskowatości. Chwilami jasmin przebija się przez owoce. Zdecydowanie jesienno-zimowe.
Mocno znudzona wykończyłam 100 ml. Długa przygoda, której wspominać nie będę.

2017
Nika0503
Nika0503

Przyjemne otulające nuty ;-) ta wersja Armor Amor przypadła mi do gustu dzięki swojej delikatnej ,ale wyczuwalnej wanilii i przyprawom z połączeniem gdzieś w głowie migajacej mandarynki,jaśminu i bluszczu ;-)
Lubię je w dni zimowe, bo zapach jest zmysłowy,ale nie nachalny dzięki czemu idealnie nadają się na co dzień, ale i na wieczór z mężem ;-)
Zapach utrzymuje się na mnie bardzo długo , jak i na ubraniach czy włosach ;-)
Jak dla mnie bardzo udana kompozycja ;-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Amor Amor Tentation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Amor Amor Tentation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amor Amor Tentation marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amor Amor Tentation marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Crystal Noir Mugler Angel Eau de Toilette Lancome Tresor Midnight Rose Jimmy Choo Jimmy Choo Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Kenzo Kenzo Amour Lolita Lempicka Si Lolita Yves Saint Laurent Elle Givenchy Ange ou Demon Torrente L`Or de Torrente Christian Dior Hypnotic Poison Mugler Alien Essence Absolue Estée Lauder Sensuous Noir Agent Provocateur L'Agent Mugler Alien Hugo Boss Boss Woman Mugler Alien Eau de Toilette Nina Ricci Ricci Ricci Paco Rabanne Black XS for Her Joop! Joop! Le Bain