Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet

Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet

Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet Filmy
Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet Zdjęcia Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet Zdjęcia Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet Zdjęcia Amor Amor Tentation Cacharel dla kobiet Zdjęcia

Amor Amor Tentation marki Cacharel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Amor Amor Tentation został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutami głowy są mandarynka i bluszcz; nutami serca są jaśmin i gardenia tahitańska; nutami bazy są cedr virginia, wanilia i przyprawy.

Mandarynka Bluszcz

Jaśmin Gardenia tahitańska

Cedr Virginia Wanilia Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amor Amor Tentation by Cacharel.

Treselle Seduction

Amor Amor Tentation Recenzje Perfum

Nika0503
Nika0503

Przyjemne otulające nuty ;-) ta wersja Armor Amor przypadła mi do gustu dzięki swojej delikatnej ,ale wyczuwalnej wanilii i przyprawom z połączeniem gdzieś w głowie migajacej mandarynki,jaśminu i bluszczu ;-)
Lubię je w dni zimowe, bo zapach jest zmysłowy,ale nie nachalny dzięki czemu idealnie nadają się na co dzień, ale i na wieczór z mężem ;-)
Zapach utrzymuje się na mnie bardzo długo , jak i na ubraniach czy włosach ;-)
Jak dla mnie bardzo udana kompozycja ;-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Amor Amor Tentation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Amor Amor Tentation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amor Amor Tentation marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amor Amor Tentation marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue Givenchy Ange ou Demon Torrente L`Or de Torrente Lolita Lempicka Si Lolita Yves Saint Laurent Elle Thierry Mugler Alien Paco Rabanne Black XS for Her Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss Salvatore Ferragamo Signorina Nina Ricci Ricci Ricci Christian Dior Poison Kenzo Kenzo Amour Hugo Boss Boss Woman Yves Saint Laurent Belle d`Opium Estée Lauder Sensuous Noir Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Bvlgari Jasmin Noir Christian Dior Dolce Vita