Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Amor Amor Summer 2012 Cacharel dla kobiet

Amor Amor Summer 2012 Cacharel dla kobiet

Amor Amor Summer 2012 Cacharel dla kobiet Zdjęcia

Amor Amor Summer 2012 marki Cacharel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Amor Amor Summer 2012 został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są grejpfrut, ananas i granat; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża i plumeria; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr i ambra.

Grejpfrut Ananas Granat

Kwiat pomarańczy Róża Plumeria

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amor Amor Summer 2012 by Cacharel.

Amor Amor Summer 2012 Recenzje Perfum

Weronique
Weronique

piękny, słoneczny, świeża grejpfrutowa goryczka idealnie równoważy się ze słodyczą ananasa. Taki niewinny, dziewczęcy aczkolwiek drzewo sandałowe wprowadza tu lekką nutkę orientalnego "podbicia". Polecam na lato!!!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Amor Amor Summer 2012, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Amor Amor Summer 2012, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amor Amor Summer 2012 marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amor Amor Summer 2012 marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 Christian Dior Dior Addict Eau Delice Calvin Klein CK One Summer 2015 Calvin Klein CK One Summer 2012 Ralph Lauren Ralph Hot Kenzo L'Eau par Kenzo Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Ralph Lauren Ralph Rocks Emanuel Ungaro Fruit d'Amour Pink Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale Kenzo L'Eau Kenzo Intense pour Femme Biotherm Eau d'Energie Yves Rocher Poire Masaki Matsushima Fluo Salvador Dali Dalissime Zara Fruity Escada Pacific Paradise John Galliano Parlez-Moi d’Amour Eau Fraiche Escada Escada Moon Sparkle Ralph Lauren Ralph