Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Amor Amor In a Flash Cacharel dla kobiet

Amor Amor In a Flash Cacharel dla kobiet

karmelowy
cynamonowy
Amor Amor In a Flash Cacharel dla kobiet Zdjęcia Amor Amor In a Flash Cacharel dla kobiet Zdjęcia

Amor Amor In a Flash marki Cacharel to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Amor Amor In a Flash został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są czerwone jabłko, morela i mandarynka; nutami serca są jaśmin i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, karmel i wanilia.

Czerwone jabłko Morela Mandarynka

Jaśmin Cynamon

Drzewo sandałowe Karmel Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amor Amor In a Flash by Cacharel.

La Vie Est Belle

Amor Amor In a Flash Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Na papierku pachną ciut inaczej, czytaj: lepiej, niż na dłoni czy globalnie użyte, mają taką jakby welurową miękkość. To po pierwsze. Po drugie...ładny kolor flakonika, mój. Po trzecie, kategoria moja.
Po czwarte, nie lubię klasyka, już tam wybija się jakaś plastikowa tania nuta, różowiutki dezodorant FA Pink Passion! Po....piąte: JA tu nie czuję żadnych poszczególnych nut, żadnych PRAWDZIWYCH owoców, żadnych PRAWDZIWYCH kwiatów i żadnych PRAWDZIWYCH pralin, jedyne co wyczuwam to słodkawy tani miks czegoś owocowo-kwiatowo podobnego, prawdziwa choinka Wunderbaum!
Zapach jest drażniący, różowy plastik-fantastik, bez wdzięku i polotu. Lubię słodziaki, nie muszą być ambitne, mogą być ciut plastikowe, ale niech nie przypominają tanich odświeżaczy powietrza :O
Kończę pastwić się nad In a Flash, bo mam wyrażnie problem z rodzinką Amor Amor. Wielbicielom klasyka chyba mogę polecić, ja odpadam...

Arsonist
Arsonist

Zapach słodki i rozgrzewający jak gorąca czekolada w ponury zimowy dzień. I tak samo poprawiający humor. Gdy go wdycham, przed oczami robi mi się różowo i w myślach przenoszę się do kolorowych i rozświetlonych belgijskich cukierni - na pierwszy plan wysuwa się karmelowo-waniliowo-jaśminowa słodycz. Dalej pojawia się wyrazista mandarynka i czerwone zimowe jabłuszko z cynamonem. Wydaje mi się, że końcówka jest jeszcze lekko doprawiona drzewem sandałowym.

Bezpośrednio po aplikacji zapach rzeczywiście może przytłaczać cukierkowatością, ale po krótkim czasie gourmandowe nuty słabną, zaś do głosu dochodzą te owocowo-kwaskowate. W swoim pełnym rozwinięciu In a Flash kojarzy mi się z jabłkiem w cukrowej polewie na patyku, które jadałam na jarmarkach bożonarodzeniowych. Tak - to właśnie bardzo świąteczna kompozycja, która przywodzi na myśl dom rodzinny przepełniony zapachem świątecznych łakoci. Coś mi się zdaje, że w grudniu nie będę się rozstawać z tymi perfumami.

natajluska
natajluska

Jak dla mnie, jest to zjadliwa bomba karmelowo-waniliowa, delikatnie doprawiona cynamonem. Niezwykle przypominają mi Viva la Juicy, które są, jeśli można mówić tak o gourmandowych zapachach, bardziej świeże w odbiorze. In a Flash to na początku słodki dusiciel, który później zdecydowanie łagodnieje. Na tak okropną pogodę, którą mamy teraz za oknem jest baardzo fajny :)

Aktualizacja: Po dłuższych testach (dziękuję za to Amandzie :) ), stwierdzam, że jest to mój must have. Te perfumy są niesamowicie trwałe i mają świetną projekcję. Co więcej, mimo iż jest to, jak już wcześniej pisałam - słodki przyduszacz, nie męczy zupełnie otoczenia, a wręcz bardzo się podoba :) Polecam fankom słodkich gourmandów.

Martielle
Martielle

In a Flash to czysta słodycz rozlewająca się po ciele....kojarzy mi się z ciasteczkami w cukrze. Ma posmak właśnie takich świeżych, słodkich ciasteczek, które bardzo długo wyczuwam.
Kiedy ciasteczka przestają dominować, pojawia się tania cytrusowość zmieszana z wanilią i karmelem. Wanilia jest syropowa i mdła, a karmel przypomina polewę z lodów z McDonalds'a. Zapach chwilę później łagodnieje, topnieje, jednak ostra nijaka słodycz pozostaje na skórze jeszcze długo.

Generalnie perfumy są męczące i przesłodzone. Zdecydowanie dla młodych dziewczyn, takie staruchy jak ja będą źle czuć się w tym zapachu :) Zapach słaby, bez polotu, bez magii, bez niczego. Nie ma nic wspólnego z klasykiem (za którym notabene również nigdy nie przepadałam), nie należy jednak spodziewać się jakiejkolwiek oryginalności czy wyjątkowości. Ot, zapaszek jakich wiele.

amanda
amanda

Uderzają dosłownie sporą falą słodyczy owocowo karmelowo waniliowej z naciskiem na karmel.
Soczyste dojrzałe owoce ze sporą ilością wanilii , które zostały polane gęstym karmelem natarczywie słodkim z jednej strony i bardzo apetycznym z drugiej.
W kolejnej odsłonie znacznie już wyciszonej tym głośnym wejściem jadalnych słodkości , pojawia się aromatyczny i ciepły cynamon oraz delikatnie wychyla się jaśmin z pod cięższej waniliowo karmelowej bazy.
Któraż to już wariacja na temat klasyka? , z pewnością nie ostatnia coś mi podpowiada perfumeryjna intuicja .
Kolor butelki - róż skojarzył mi się ze słodko kwiatowym zapachem , bardziej coś w letnim typie a w rzeczywistości kryje w sobie ciepły smakowity zapach na zimowe dni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Amor Amor In a Flash, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Amor Amor In a Flash, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amor Amor In a Flash marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amor Amor In a Flash marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome La Vie Est Belle Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Cacharel LouLou Donna Karan DKNY Delicious Night Viktor&Rolf Flowerbomb Hermes Eau des Merveilles Kenzo Kenzo Amour Gucci Gucci Eau de Parfum Cacharel Liberte Montale Sweet Oriental Dream Rihanna Reb'l Fleur Estée Lauder Sensuous Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Mauboussin Mauboussin Thierry Mugler Alien Essence Absolue Diesel Loverdose Lancome Tresor Midnight Rose Christian Dior Midnight Poison Yves Saint Laurent Elle Vera Wang Princess