Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel dla kobiet

Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel dla kobiet

Miałem: 2

Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel dla kobiet Zdjęcia Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel dla kobiet Zdjęcia Amor Amor Eau Fraiche 2006 Cacharel dla kobiet Zdjęcia

Amor Amor Eau Fraiche 2006 marki Cacharel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Amor Amor Eau Fraiche 2006 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są pomarańcza, brzoskwinia i jaśmin; nutami bazy są ambra i cedr.

Pomarańcza Brzoskwinia Jaśmin

Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amor Amor Eau Fraiche 2006 by Cacharel.

Amor Amor Eau Fraiche 2006 Recenzje Perfum

Amor Amor Eau Fraiche 2006 by Cacharel 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amor Amor Eau Fraiche 2006 marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amor Amor Eau Fraiche 2006 marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Aoud Damascus Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Cacharel Noa L`Eau de Parfum Lavanila Laboratories Vanilla Blossom Nicole Miller Nicole Miller Ayala Moriel The Purple Dress Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette Mila Schön `00 Serge Lutens Rose de Nuit Jeanne Arthes Arome Arthes Lulu Beauty Marlena Toni Gard Toni Gard Woman