Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Amor Amor Delight Cacharel dla kobiet

Amor Amor Delight Cacharel dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 5

tropikalny

Amor Amor Delight marki Cacharel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Amor Amor Delight został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutami serca są róża, ananas i malina; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Grejpfrut

Róża Ananas Malina

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amor Amor Delight by Cacharel.

Amor Amor Delight Recenzje Perfum

Amor Amor Delight by Cacharel 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Amor Amor Delight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Amor Amor Delight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amor Amor Delight marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amor Amor Delight marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Escada Island Kiss Lancetti Etre Special Edition IV Fiorucci Miss Fiorucci So Sexy Jeanne Arthes Sur Un Nuage Fiorucci Fiorucci Love You s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Kristel Saint Martin Orientalia Bogner Bogner for Woman Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love Sugababes Touch Bath House Feeling Gorgeous