Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Amor Amor Delight Cacharel dla kobiet

Amor Amor Delight Cacharel dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 5

tropikalny

Amor Amor Delight marki Cacharel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Amor Amor Delight został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutami serca są róża, ananas i malina; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Grejpfrut

Róża Ananas Malina

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amor Amor Delight by Cacharel.

Amor Amor Delight Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Amor Amor Delight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Amor Amor Delight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amor Amor Delight marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amor Amor Delight marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Versace V/S Versus Lancome Miracle Ultra Pink Montale Fruits of the Musk Acqua di Stresa Fiori di Stresa Victoria`s Secret Peace, Love, Hope Keiko Mecheri Hanae Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby Ulric de Varens Varens & Moi  L'Emotion Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum Jeanne Arthes Boum Mango