Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Amor Amor Absolu Cacharel dla kobiet

Amor Amor Absolu Cacharel dla kobiet

Amor Amor Absolu Cacharel dla kobiet Zdjęcia

Amor Amor Absolu marki Cacharel to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Amor Amor Absolu został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są grejpfrut, czarna porzeczka i ananas; nutami serca są jaśmin, konwalia i plumeria; nutami bazy są drzewo sandałowe, benzoes, wanilia i pralina.

Grejpfrut Czarna porzeczka Ananas

Jaśmin Konwalia Plumeria

Drzewo sandałowe Benzoes Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amor Amor Absolu by Cacharel.

Amor Amor
Amor Amor Elixir Passion
Amor Amor Forbidden Kiss

Amor Amor Absolu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Amor Amor Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Amor Amor Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amor Amor Absolu marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amor Amor Absolu marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Black XS for Her Cacharel Amor Amor Christian Dior Hypnotic Poison Christian Dior Midnight Poison Kenzo Le Monde Est Beau Lancome La Vie Est Belle Thierry Mugler Innocent Chanel Chance Eau de Parfum Cacharel Scarlett Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Marc Jacobs Decadence Kenzo Kenzo Amour Cacharel Liberte Britney Spears Fantasy Gucci Gucci Eau de Parfum II Christian Dior Miss Dior (new) Yves Rocher Neonatura Cocoon Halloween Halloween Kiss Sexy Juliette Has A Gun Mad Madame Diesel Plus Plus Feminine