Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Amor Amor Absolu Cacharel dla kobiet

Amor Amor Absolu Cacharel dla kobiet

Amor Amor Absolu Cacharel dla kobiet Zdjęcia

Amor Amor Absolu marki Cacharel to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Amor Amor Absolu został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są grejpfrut, czarna porzeczka i ananas; nutami serca są jaśmin, konwalia i plumeria; nutami bazy są drzewo sandałowe, benzoes, wanilia i pralina.

Grejpfrut Czarna porzeczka Ananas

Jaśmin Konwalia Plumeria

Drzewo sandałowe Benzoes Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amor Amor Absolu by Cacharel.

Amor Amor
Amor Amor Elixir Passion
Amor Amor Forbidden Kiss

Amor Amor Absolu Recenzje Perfum

Juanita75
Juanita75

Jestem oryginałem, ponieważ nie znam Amor klasyka, a ponoć prawie wszyscy go znają. Jakoś zawsze odstręczała mnie krwistoczerwona butelka, tudzież ciecz w niej zawarta. Natomiast jego flankery to już całkiem inna bajka...Podoba mi się waniliowo-kawowo-owocowe Forbidden Kiss, więc nie byłabym sobą, gdybym nie zainteresowała się również Absolu. A jest to dość ciekawy zapach. Nad podobieństwem do Amor Amor nie będę się tu rozwodziła, bo zwyczajnie nie wiem czy takowe istnieje, więc ocenię sam zapach jako samoistny "zapachowy byt"... Psikam i co czuję? A no czuję porzeczkowo-różaną konfiturkę. Stop. Konfiturka jest raczej gęsta, więc to za duże słowo. Czuję taki lekki dżemik. Jest to porzeczka, może jakieś owoce tropikalne bez szczególnego polotu, ewidentnie z dodatkiem róży, której podobno nie ma w składzie. Dżemik z malutką pralinką waniliową na deser. Nie jest to deser przesadnie słodki, ale taki idealny do popołudniowej kawusi. Albo jako souvenir walentynkowy dla nastolatki :) Być może nawet tak właśnie pachnie miłość. Moja córcia powąchała, przytuliła się i powiedziała "kocham Cię mamo" więc tak ! to na pewno miłość ;) absolutna ;)

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Amor Amor Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Amor Amor Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amor Amor Absolu marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amor Amor Absolu marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Hypnotic Poison Cacharel Amor Amor Christian Dior Midnight Poison Kenzo Kenzo Amour Paco Rabanne Black XS for Her Carolina Herrera 212 Sexy Marc Jacobs Decadence Mugler Innocent Chanel Chance Eau de Parfum Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Cacharel Liberte Calvin Klein Obsession Gucci Gucci Eau de Parfum II Kenzo Le Monde Est Beau Cacharel Scarlett Juliette Has A Gun Mad Madame Estée Lauder Sensuous Nude Marc Jacobs Lola Lancome La Vie Est Belle Britney Spears Fantasy