Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tango CIEL Parfum dla kobiet

Tango CIEL Parfum dla kobiet

Tango marki CIEL Parfum to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są bergamotka, piwonia, różowy pieprz, kolendra i mandarynka; nutami serca są jaśmin, róża, nektarynka, mango i jałowiec; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe, piżmo i pralina.

Bergamotka Piwonia Różowy pieprz Kolendra Mandarynka

Jaśmin Róża Nektarynka Mango Jałowiec

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tango by CIEL Parfum.

Tango Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CIEL Parfum Tango, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CIEL Parfum Tango, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tango marki CIEL Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tango marki CIEL Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Juliette Has A Gun Miss Charming Ella Mikao Yujin Amour Les Parfums de Rosine Roseberry Floris Bouquet de La Reine Fiorucci Fiorucci Franck Olivier Private Corine de Farme Witch Will Rasasi Hope Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women Escada Taj Sunset