Marki » C » szyprowo - owocowe « Grupy

Renommée CIEL Parfum dla kobiet

Renommée CIEL Parfum dla kobiet

Renommée marki CIEL Parfum to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są czarna porzeczka, liczi i mandarynka; nutami serca są piwonia, malina, bez i konwalia; nutami bazy są paczula, mech dębowy i piżmo. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Russian Fragrance Awards.

Czarna porzeczka Liczi Mandarynka

Piwonia Malina Bez Konwalia

Paczula Mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Renommée by CIEL Parfum.

Renommée Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CIEL Parfum Renommée, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CIEL Parfum Renommée, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Renommée marki CIEL Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Renommée marki CIEL Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Gucci Gucci Rush ID Parfums Andalucia Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Badgley Mischka Badgley Mischka Marks and Spencer Truly Decadent Esteban Modern Chypre Cacharel Amor Amor Sunrise Chevignon Forever Mine for Women Revillon Anouchka Molinard Miss Habanita ID Parfums Vertige