Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nuage Boa CIEL Parfum dla kobiet

Nuage Boa CIEL Parfum dla kobiet

Nuage Boa marki CIEL Parfum to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nuage Boa został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są imbir, mandarynka, grejpfrut i brzoskwinia; nutami serca są gardenia, lilia i biała róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, bita śmietana, fasolka tonka, piżmo i ambra.

Imbir Mandarynka Grejpfrut Brzoskwinia

Gardenia Lilia Biała róża

Drzewo sandałowe Bita śmietana Fasolka tonka Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuage Boa by CIEL Parfum.

Nuage Boa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CIEL Parfum Nuage Boa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CIEL Parfum Nuage Boa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuage Boa marki CIEL Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuage Boa marki CIEL Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008 Trussardi Trussardi Inside Delight Etro Vicolo Fiori Rampage Rampage Gai Mattiolo That's Amore! Lei Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Girard Bali Sunrise Daisy Fuentes Dianoche Passion MOR Cassis Noir Bjorn Borg Love All Hot Pink Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete