Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Carrousel d'Ete CIEL Parfum dla kobiet

Carrousel d'Ete CIEL Parfum dla kobiet

Carrousel d'Ete marki CIEL Parfum to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty pudrowe i cytrusy; nutami serca są Śliwka i brzoskwinia; nutami bazy są nuty zielone i cedr.

Nuty pudrowe Cytrusy

Śliwka Brzoskwinia

Nuty zielone Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carrousel d'Ete by CIEL Parfum.

Carrousel d'Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CIEL Parfum Carrousel d'Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CIEL Parfum Carrousel d'Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carrousel d'Ete marki CIEL Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carrousel d'Ete marki CIEL Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Essence de Femme Comptoir Sud Pacifique Aloha Tiare Eau de Toilette Morgan Love Love de Toi Glamstar Miss Sixty Miss Sixty Summer Collection 2008 L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme Lollia Believe CnR Create Virgo Gale Hayman Delicious Temptation Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Infusion Organique Indochine Montale Pure Gold Aloha Beauty Island Bougainvillea