Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Carrousel d'Ete CIEL Parfum dla kobiet

Carrousel d'Ete CIEL Parfum dla kobiet

Carrousel d'Ete marki CIEL Parfum to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty pudrowe i cytrusy; nutami serca są Śliwka i brzoskwinia; nutami bazy są nuty zielone i cedr.

Nuty pudrowe Cytrusy

Śliwka Brzoskwinia

Nuty zielone Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carrousel d'Ete by CIEL Parfum.

Carrousel d'Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CIEL Parfum Carrousel d'Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CIEL Parfum Carrousel d'Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carrousel d'Ete marki CIEL Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carrousel d'Ete marki CIEL Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Pop Glam Electric Yellow Ormonde Jayne Osmanthus Sarantis B.U. Sexy Lancome Tresor In Love Next Just Pink Bloom Thymes Coco Monoi Revlon Love Her Madly Rendezvous Keiko Mecheri Hanae Roberto Vizzari Vizzari Femme Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Florascent Aqua Aromatica Violetta