Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Arc-en-Ciel № 7 CIEL Parfum dla kobiet

Arc-en-Ciel № 7 CIEL Parfum dla kobiet

Arc-en-Ciel № 7 marki CIEL Parfum to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cyprys i nuty drzewne; nutami serca są gardenia, jaśmin, jałowiec, róża i kolendra; nutami bazy są paczula, wanilia, frezja, wetyweria, cedr i piżmo.

Cyprys Nuty drzewne

Gardenia Jaśmin Jałowiec Róża Kolendra

Paczula Wanilia Frezja Wetyweria Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arc-en-Ciel № 7 by CIEL Parfum.

Arc-en-Ciel № 7 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CIEL Parfum Arc-en-Ciel № 7, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CIEL Parfum Arc-en-Ciel № 7, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arc-en-Ciel № 7 marki CIEL Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arc-en-Ciel № 7 marki CIEL Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Coty Muguet des Bois Ralph Lauren Safari Molinard Les Fleurs de Provance: Muguet Esteban Passion Bresil Miller Harris Fleur du Matin Max Azria BCBGirls Nature Givenchy Into the Blue Chantecaille Wisteria Odin 04 Petrana TerraNova White Ginger Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Gendarme 7 Sinful Scents Envious