Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Arc-en-Ciel № 7 CIEL Parfum dla kobiet

Arc-en-Ciel № 7 CIEL Parfum dla kobiet

Arc-en-Ciel № 7 marki CIEL Parfum to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cyprys i nuty drzewne; nutami serca są gardenia, jaśmin, jałowiec, róża i kolendra; nutami bazy są paczula, wanilia, frezja, wetyweria, cedr i piżmo.

Cyprys Nuty drzewne

Gardenia Jaśmin Jałowiec Róża Kolendra

Paczula Wanilia Frezja Wetyweria Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arc-en-Ciel № 7 by CIEL Parfum.

Arc-en-Ciel № 7 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CIEL Parfum Arc-en-Ciel № 7, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CIEL Parfum Arc-en-Ciel № 7, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arc-en-Ciel № 7 marki CIEL Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arc-en-Ciel № 7 marki CIEL Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Chanel Chanel N°19 Iceberg Iceberg Effusion Woman Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête Benetton B. Clean Energy Azzaro Blue Charm Opus Oils Absinthia Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash A Perfume Organic Green Love & Toast Juniper Gin Lostmarch L’eau de l’Hermine La Bouquetiere Emotion Celeste Project D by Dannii and Tabitha Dawn