Marki » C » « Grupy

Winter 1972 CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Winter 1972 CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

wodny
wodny

Winter 1972 marki CB I Hate Perfume to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Winter 1972 został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, esencja ziemi i nuty wodne.

Nuty drzewne Esencja ziemi Nuty wodne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Winter 1972 by CB I Hate Perfume.

Winter 1972 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Winter 1972, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Winter 1972, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Winter 1972 marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Winter 1972 marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sweet Years Funny Days Man Puma Jamaica² Man Paolo Gigli Grecale Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Homme Winter Edition Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Donna Karan DKNY Love from New York for Women CnR Create Scorpio Love The Key to Life Love The Key to Life Yves Rocher Framboise Ted Baker Skinwear Summer for Man Escada Absolutely Me Mazzolari Musk