Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Wild Hunt CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Wild Hunt CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Wild Hunt marki CB I Hate Perfume to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Wild Hunt został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak borowik szlachetny, esencja ziemi, nuty drzewne, nuty zielone, trawa, mech dębowy, jodła i sosna.

Borowik szlachetny Esencja ziemi Nuty drzewne Nuty zielone Trawa mech dębowy Jodła Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Hunt by CB I Hate Perfume.

Wild Hunt Recenzje Perfum

Wild Hunt by CB I Hate Perfume 2.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Wild Hunt, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Wild Hunt, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Hunt marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Hunt marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Azzaro Azzaro Now Men Montale Sandflowers Christian Dior Dior Homme Sport Gap The Natural Liz Claiborne Mambo Mix for Men The Different Company Sel de Vetiver Victoria`s Secret Very Sexy Dare Lotto Gravity Power for Men Shantara Shaman Ayala Moriel Bon Zai Truefitt & Hill Freshman D.S. & Durga Juniper