Marki » C » aromatyczne « Grupy

Soaked Earth CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Soaked Earth CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Soaked Earth marki CB I Hate Perfume to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Soaked Earth został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak esencja ziemi.

Esencja ziemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Soaked Earth by CB I Hate Perfume.

Soaked Earth Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Soaked Earth, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Soaked Earth, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Soaked Earth marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Soaked Earth marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Tommy Hilfiger T Parfums DelRae Eau Illuminee Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Acca Kappa White Moss Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Sage Machado Sage Melvita Wild Lavender Solinotes Coco