Marki » C » kwiatowe « Grupy

Narcissus CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Narcissus CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
ziołowy

Narcissus marki CB I Hate Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Narcissus został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak narcyz.

Narcyz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Narcissus by CB I Hate Perfume.

Narcissus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Narcissus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Narcissus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Narcissus marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Narcissus marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Abinoam Inveja Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Marc Jacobs Blush Intense L`Erbolario Rosa Nutrimetics Ooh La La Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Mimosa Kenzo Flower by Kenzo Essentielle DSH Perfumes June Bride American Beauty Beloved Ebba Los Angeles Miss Belle