Marki » C » drzewno - wodne « Grupy

Mr Hulot's Holiday CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

morski
słony
skórzany

Mr Hulot's Holiday marki CB I Hate Perfume to drzewno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mr Hulot's Holiday został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak woda morska, sól, nuty drzewne, wodorosty, skóra, otoczak i drewno z morza.

Woda morska Sól Nuty drzewne Wodorosty Skóra Otoczak Drewno z morza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mr Hulot's Holiday by CB I Hate Perfume.

Mr Hulot's Holiday Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mr Hulot's Holiday marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mr Hulot's Holiday marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Aramis Aramis Always for Him Versace Versace Man Eau Fraiche Cartier Déclaration Bois Bleu Donna Karan DKNY Red Delicious Men Trussardi Trussardi Jeans Men Jovoy Paris Marine Sergio Tacchini Experience Sailing Azzaro Chrome Sport Biotherm Biotherm Homme Force Arno Sorel Cursus Adolfo Dominguez Agua de Sandalo Avon Jet Femme Holiday