Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

M4 A Room With A View CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

M4 A Room With A View CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny

M4 A Room With A View marki CB I Hate Perfume to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. M4 A Room With A View został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, trawa, esencja ziemi, koper włoski i winogrona.

Fiołek Trawa Esencja ziemi Koper włoski Winogrona

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M4 A Room With A View by CB I Hate Perfume.

M4 A Room With A View Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume M4 A Room With A View, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume M4 A Room With A View, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M4 A Room With A View marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M4 A Room With A View marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
D`Orsay Tilleul Esteban Passion Bresil Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Masaki Matsushima Mintea Berkeley Square White Tea April Aromatics Liquid Dreams Cale Fragranze d’Autore Ozio Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys Bliss Bliss Intelligent Nutrients Focus Galimard Ma Faute Bath House Serenite