Marki » C » aromatyczne « Grupy

Lavender Tea CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Lavender Tea CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Lavender Tea marki CB I Hate Perfume to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lavender Tea został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, herbata, nuty drzewne i paczula.

Lawenda Herbata Nuty drzewne Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavender Tea by CB I Hate Perfume.

Lavender Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Lavender Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Lavender Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavender Tea marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavender Tea marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Diptyque L'Eau de L'Eau Gap Gap Blue No.655 For Him Cinq Mondes Eau Egyptienne Hermes Eau de Gentiane Blanche Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics DSH Perfumes Bon Vivant Julian Rouas Swing Exstasy Night Elizabeth Arden Green Tea Lavender Xerjoff Oroville