Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Just Breathe CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

ozonowy
dymny

Just Breathe marki CB I Hate Perfume to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Just Breathe został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, bambus, herbata, nuty drzewne i kadzidło.

Cedr Virginia Bambus Herbata Nuty drzewne Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Breathe by CB I Hate Perfume.

Just Breathe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Just Breathe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Just Breathe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Breathe marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Breathe marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Mexx Mexx Pure Life Man Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Roccobarocco Mouse Cologne Roger & Gallet Bambou The Different Company Sel de Vetiver Fragonard Les Naturelles: Lavande Antica Farmacista Fico Verde GianMarco Venturi GMV 2001 O Boticario Vetiver Brasil Boadicea the Victorious Rejuvenating