Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Just Breathe CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

ozonowy
dymny

Just Breathe marki CB I Hate Perfume to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Just Breathe został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, bambus, herbata, nuty drzewne i kadzidło.

Cedr Virginia Bambus Herbata Nuty drzewne Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Breathe by CB I Hate Perfume.

Just Breathe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Just Breathe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Just Breathe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Breathe marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Breathe marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
CB I Hate Perfume Wild Hunt Thierry Mugler Ice*Men Byblos Blu Man Energy Oriflame Embrace Him Salvador Dali Agua Verde Etat Libre d`Orange Tom of Finland Deborah Fisichella Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Adidas Pure Game Special Edition D.S. & Durga Beartrapper Mark Birley Mark Birley CnR Create Scorpio for Men