Marki » C » kwiatowe « Grupy

Jonquil CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Jonquil CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
ziołowy

Jonquil marki CB I Hate Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jonquil został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak Żółty narcyz.

Żółty narcyz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jonquil by CB I Hate Perfume.

Jonquil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Jonquil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Jonquil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jonquil marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jonquil marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Lily Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Cacharel Anais Anais Flower Edition Novae Plus Pearl Pink Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Betty Barclay Beautiful biehl parfumkunstwerke al01 Le Jardin Retrouve Rose The Rothenstein Deja Vu Rodin DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale