Marki » C » kwiatowe « Grupy

Jasmine Sambac CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Jasmine Sambac CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Jasmine Sambac marki CB I Hate Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jasmine Sambac został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin wielkolistny.

Jaśmin wielkolistny

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmine Sambac by CB I Hate Perfume.

Jasmine Sambac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Jasmine Sambac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Jasmine Sambac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmine Sambac marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmine Sambac marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Poeme Balenciaga Michelle Estée Lauder Beautiful Love Victoria`s Secret Dream Angels Halo Durance en Provence Ancian Rosa Kenzo Eau De Fleur de Magnolia Muelhens My Melody Dreams Essentially Me Classique Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music Project D by Dannii and Tabitha Project D Burberry Burberry Sport Ice