Marki » C » kwiatowe « Grupy

Jasmine Sambac CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Jasmine Sambac CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Jasmine Sambac marki CB I Hate Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jasmine Sambac został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin wielkolistny.

Jaśmin wielkolistny

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmine Sambac by CB I Hate Perfume.

Jasmine Sambac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Jasmine Sambac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Jasmine Sambac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmine Sambac marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmine Sambac marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre La Perla Creation Jil Sander Style Summer Frederic Malle Une Rose The Body Shop Tea Rose Perfume Oil Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Calypso Christiane Celle Calypso Chevrefeuille Gale Hayman So Delicious Women Antica Farmacista Magnolia, Orchid & Mimosa Pacifica California Star Jasmine The Body Shop Dreams Unlimited Susan McCray Nightfall