Marki » C » kwiatowe « Grupy

Invisible Monster CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Invisible Monster CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Invisible Monster marki CB I Hate Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Invisible Monster został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea, galbanum, wetyweria, mech dębowy i cedr.

Orchidea Galbanum Wetyweria mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Invisible Monster by CB I Hate Perfume.

Invisible Monster Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Invisible Monster, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Invisible Monster, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Invisible Monster marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Invisible Monster marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Lancome Miracle Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Christian Dior Lily Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei Geoffrey Beene Geoffrey Beene Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Bloom Ayala Moriel Zohar TerraNova Plumeria Melvita Floral Water Orange Blossom