Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

In The Summer Kitchen CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

In The Summer Kitchen CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

In The Summer Kitchen marki CB I Hate Perfume to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. In The Summer Kitchen został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone i nuty drzewne.

Nuty zielone Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In The Summer Kitchen by CB I Hate Perfume.

In The Summer Kitchen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In The Summer Kitchen marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In The Summer Kitchen marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lanvin Oxygene Homme Rance 1795 Le Vainqueur Otto Kern Cycle L`Erbolario Tea & Cedar L`Erbolario Corteccia (Bark) Jardin de France Svetlana Odori Gli Odori Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Canali Winter Tale Special Edition GianMarco Venturi GMV 2001 O Boticario Portinari Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta