Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

I am a Dandelion CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

I am a Dandelion CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
gorzki

I am a Dandelion marki CB I Hate Perfume to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. I am a Dandelion został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak dmuchawiec i nuty zielone.

Dmuchawiec Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I am a Dandelion by CB I Hate Perfume.

I am a Dandelion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume I am a Dandelion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume I am a Dandelion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I am a Dandelion marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I am a Dandelion marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Burberry Touch for Women Ralph Lauren Safari Iceberg Iceberg Effusion Woman Police Wings Femme Jacomo Silences Lubin L`Eau Neuve Gai Mattiolo Be Sparkling Diptyque Jardin Clos Caron Miss Rocaille Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia Nicolas Danila European Gardens Royal Apothic Japonesque