Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

I am a Dandelion CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

I am a Dandelion CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
gorzki

I am a Dandelion marki CB I Hate Perfume to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. I am a Dandelion został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak dmuchawiec i nuty zielone.

Dmuchawiec Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I am a Dandelion by CB I Hate Perfume.

I am a Dandelion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume I am a Dandelion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume I am a Dandelion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I am a Dandelion marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I am a Dandelion marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Chaumet Chaumet Al-Rehab Nebras Louis Feraud Louis Feraud Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Jil Sander Style Pastels Tender Green Zara Flor de Azahar Nina Ricci Ricci Club Boadicea the Victorious Delicate April Aromatics Liquid Dreams Creed Aubepine Acacia Odin 04 Petrana Demeter Fragrance Pruning Shears