Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Greenbriar 1968 CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Greenbriar 1968 CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Greenbriar 1968 marki CB I Hate Perfume to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Greenbriar 1968 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, siano, skóra, kwiat bawełny, tytoń i esencja ziemi.

Nuty drzewne Siano Skóra Kwiat bawełny Tytoń Esencja ziemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Greenbriar 1968 by CB I Hate Perfume.

Thunderstorm

Greenbriar 1968 Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Greenbriar 1968 pachnie bardzo podobnie do Thunderstorm: jak mokra ziemia, naozonowane powietrze, korzonki nowalijek.
Aromatycznie piękny, ale jako perfumy - nienoszalny (oczywiście dla mnie).
Mocniejszy i trwalszy niż Thunderstorm.

Greenbriar 1968 by CB I Hate Perfume 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Greenbriar 1968, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Greenbriar 1968, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Greenbriar 1968 marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Greenbriar 1968 marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Aquolina Blue Sugar Kiton Kiton Black Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men Aveda Yatra Antica Farmacista Fico Verde Salvador Dali Black Sun Sport Compagnia Delle Indie Vetyver Roger & Gallet Bois d`Orange Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Can Carlos Savina Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Atomes Crochus CnR Create Scorpio for Men