Marki » C » aromatyczno - owocowe « Grupy

Gathering Apples CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Gathering Apples CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Gathering Apples marki CB I Hate Perfume to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gathering Apples został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwone jabłko i nuty drzewne.

Czerwone jabłko Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gathering Apples by CB I Hate Perfume.

Gathering Apples Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Gathering Apples, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Gathering Apples, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gathering Apples marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gathering Apples marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Lobogal Lobogal Pour Lui Calvin Klein CK One Collector Bottle 2008 Demeter Fragrance Between the Sheets Masaki Matsushima mat; yellow Demeter Fragrance Sex on the Beach April Aromatics Navel Chakra Oil Yachtsman Tobago Can Carlos Higo Teufels Kuche Erdbeermund Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Solinotes Mure