Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Fire From Heaven CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Fire From Heaven CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

dymny

Fire From Heaven marki CB I Hate Perfume to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fire From Heaven został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak francuskie labdanum, drzewo sandałowe, opoponaks, cedr virginia, styraks, kadzidło i mirra.

Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Opoponaks Cedr Virginia Styraks Kadzidło Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fire From Heaven by CB I Hate Perfume.

Fire From Heaven Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Żaden tam Ogień z Nieba.
Chyba, że to miało być przewrotne.
Fire From Heaven to delikatne, leciutkie trocinki, nawet w zasadzie nie pachną jak drewno. Raczej tani mebelek z płyty pilśniowej.
Albo paździerzowej :D

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Fire From Heaven, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Fire From Heaven, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fire From Heaven marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fire From Heaven marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Samsara Eau de Parfum Balenciaga Rumba Issey Miyake Le Feu d'Issey Joop! Joop! Femme Guerlain Iris Ganache By Kilian Cruel Intentions Honore des Pres Chaman`s Party Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme Les Nez Let Me Play the Lion Strellson Strellson No 1 Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir