Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Cradle of Light CB I Hate Perfume dla kobiet

ozonowy
żółtych kwiatów
tuberozowy

Cradle of Light marki CB I Hate Perfume to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Cradle of Light został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Nutami głowy są jaśmin, narcyz, tuberoza i lotos; nutami serca są galbanum, liść fiołka i pomidor; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Jaśmin Narcyz Tuberoza Lotos

Galbanum Liść fiołka Pomidor

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cradle of Light by CB I Hate Perfume.

Cradle of Light Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Cradle of Light, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Cradle of Light, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cradle of Light marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cradle of Light marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Carolina Herrera AquaFlore Sanctuary Green Tea & Jasmin Royal Apothic Japonesque Tocca Aqua Profumata Amalfi Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence Givenchy Fleur d'Interdit Victorio & Lucchino Agua de Rocio Menard Eau de M Soar