Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cedarwood Tea CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 4

ozonowy
dymny

Cedarwood Tea marki CB I Hate Perfume to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cedarwood Tea został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, kadzidło i herbata.

Cedr Virginia Kadzidło Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedarwood Tea by CB I Hate Perfume.

Cedarwood Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Cedarwood Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Cedarwood Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedarwood Tea marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedarwood Tea marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Hugo XY Summer Edition Ortigia Sicilia Coral Shell Emanuel Ungaro Apparition Homme Bijan Bijan Style Men Ted Baker M Cereus Cereus No.5 Paul Smith Sunshine Edition for Men Aveda Chakra 1 Motivation Gant Gant Liquid Princesse Marina De Bourbon Prince Blanc Teufels Kuche Patchouly Lavandula Tallulah Jane Yiska