Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cedarwood Tea CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 4

ozonowy
dymny

Cedarwood Tea marki CB I Hate Perfume to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cedarwood Tea został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, kadzidło i herbata.

Cedr Virginia Kadzidło Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedarwood Tea by CB I Hate Perfume.

Cedarwood Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Cedarwood Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Cedarwood Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedarwood Tea marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedarwood Tea marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ferrari Ferrari Light Essence Boadicea the Victorious Rejuvenating Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Jean Patou Voyageur Rodier Eau Intense Lacoste Lacoste Essential Collector Edition Jardin de France Vetiver Etienne Aigner Aigner |man|2 Mariella Burani Messages d`Homme Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative Julian Rouas Versailles Can Carlos Savina