Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

CB93 CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

CB93 CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

CB93 marki CB I Hate Perfume to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. CB93 został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak geranium, drzewo sandałowe, cedr virginia, galbanum, kadzidło, bazylia, sosna i jodła.

Geranium Drzewo sandałowe Cedr Virginia Galbanum Kadzidło Bazylia Sosna Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CB93 by CB I Hate Perfume.

CB93 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume CB93, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume CB93, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CB93 marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CB93 marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Prada Prada (Amber) Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Byblos Blu Men Cool Prada No3 Cuir Amber Parfumerie Generale PG10 Aomassai Miller Harris L`Air de Rien Rodier Rodier pour Femme Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Avon Outspoken by Fergie Keiko Mecheri Musc Arno Sorel Homme Reminiscence Essence by Reminiscence