Marki » C » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Beautiful Launderette - 047 CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Beautiful Launderette - 047 CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy
mydlany

Beautiful Launderette - 047 marki CB I Hate Perfume to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Beautiful Launderette - 047 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak aldehydy, lawenda, nuty pudrowe, piżmo i nuty kwiatowe.

Aldehydy Lawenda Nuty pudrowe Piżmo Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beautiful Launderette - 047 by CB I Hate Perfume.

Beautiful Launderette - 047 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Beautiful Launderette - 047, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Beautiful Launderette - 047, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beautiful Launderette - 047 marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beautiful Launderette - 047 marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Yves Saint Laurent Rive Gauche Dolce&Gabbana D&G Estée Lauder White Linen Breeze Van Cleef & Arpels First Eau d'Ete 2006 Nina Ricci Nina (1987) Annick Goutal Folavril The Body Shop Japanese Musk Perfume Oil John Galliano John Galliano Penhaligon`s Elisabethan Rose Nina Ricci Fleur de Fleurs Novaya Zarya Or des Scythes Gianfranco Ferre Ferre