Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

610 Outside CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

610 Outside CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

610 Outside marki CB I Hate Perfume to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 610 Outside został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, geranium, paczula, cedr, bergamotka i oregano.

Lawenda Geranium Paczula Cedr Bergamotka Oregano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 610 Outside by CB I Hate Perfume.

610 Outside Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume 610 Outside, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume 610 Outside, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 610 Outside marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 610 Outside marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Extreme Thierry Mugler Cologne Summer Flash Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Davidoff Echo Summer Fizz Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Lalique Lalique White Kibio Kibio Eau de Parfum 100% Bio Fresh Citron de Vigne Masaki Matsushima mat; Orange Yves Rocher Ode a la Joie Il Profvmo Osmo Scents Mandarine Keiko Mecheri Taormine