Marki » B » drzewno - szyprowe « Grupy

Oud Immortel Byredo dla kobiet i mężczyzn

Oud Immortel Byredo dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Oud Immortel Byredo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oud Immortel marki Byredo to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oud Immortel został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kardamon, kadzidło i limoncello; nutami serca są paczula, agar (oud), papirus i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są mech dębowy i tytoń.

Kardamon Kadzidło Limoncello

Paczula Agar (oud) Papirus Brazylijskie drzewo różane

Mech dębowy Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Immortel by Byredo.

Oud Immortel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byredo Oud Immortel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byredo Oud Immortel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Immortel marki Byredo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Immortel marki Byredo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Olivier Durbano Black Tourmaline Nasomatto Black Afgano Byredo M/Mink Tom Ford Noir Extreme Kinski Kinski Tom Ford Mandarino di Amalfi Frederic Malle Musc Ravageur Serge Lutens Serge Noire Comme des Garcons Amazingreen Hermes Terre d`Hermes Parfum Creed Green Irish Tweed Viktor&Rolf Spicebomb Thierry Mugler A*Men Comme des Garcons Black Creed Aventus Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Montale Aoud Lime Frederic Malle Carnal Flower Creed Bois du Portugal Tom Ford Tom Ford for Men Extreme