Marki » B » « Grupy

miodowy
dymny
M/Mink Byredo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Kadzidło Liść paczuli Ambra Miód Aldehydy Nuty morskie Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M/Mink by Byredo.

Skarb

M/Mink Recenzje Perfum

pknbgr
pknbgr

Chłód. Metaliczny, gorący chłód. Niepokojący. Cały czas myślałem, że to zapach futurystyczny. Dziś mnie olśniło. To zapach Zony. Nie tej disneylandopodobnej, którą stała się Prypeć. Nie tej znanej z gry Stalker, gdzie z podrasowanym RPG i egzoszkieletem radośnie hasamy ubijając mutanty. Nie. To Zona braci Strugackich. Czarno biała, zimna, zalana deszczem, przygnębiająca. Kusi kolejnymi pustakami grożąc śmiercią z każdym oddechem chciwego Stalkera. M/MInk to zapach tej Zony. Kusi i niepokoi. Nie chcesz tam być. Chyba.

Dziwny zapach - sporo kadzidła, a w tle nuta kojarząca mi się z nowoczesnymi, czystymi, chemicznymi aldehydami, które często czuję w perfumach Comme des Garcons - może to ten wspomniany w nutach adoxal.

Jest w nim też mało przyjemna, zwierzęca nuta - coś pomiędzy słodkawym potem a moczem. Pod koniec pojawia się delikatny, mało słodki miód.

Dość trwały zapach, ale raczej bliskoskórny. Już przed testem wiedziałam, że to nie moja bajka, ale myślałam, sądząc po recenzjach, że będzie bardziej dziwaczny i oryginalny.

kpnz
kpnz

Dziwny, niespotykany zapach.
Głównie czuję mieszankę przypraw i dziki miód, niemal świeżo wyjęty z pasieki.
Podejrzewam, że w tej mieszance liść paczuli ogrywa dużą rolę, przez co kompozycja jest dość specyficzna.W charakterze ciężkie, ale nie pozbawione świeżości, która jest ziołowa. Nowoczesne i bardziej pasujące do mężczyzn. Ciekawy, intrygujący zapach.

M/Mink by Byredo 3.73 out of 5 based on 13 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byredo M/Mink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byredo M/Mink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M/Mink marki Byredo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M/Mink marki Byredo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nasomatto Black Afgano Amouage Amouage Lyric Man DSQUARED² Potion Prada Infusion d`Homme Yves Saint Laurent M7 Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Calvin Klein Obsession for Men Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Olivier Durbano Black Tourmaline Amouage Jubilation for Men Zirh Ikon Gucci Gucci pour Homme Frederic Malle Musc Ravageur Serge Lutens Ambre Sultan Lubin Idole Michal Szulc Sale Perfume 01 Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Jean Paul Gaultier Kokorico Miller et Bertaux A Quiet Morning Byredo Baudelaire