Marki » B » kwiatowe « Grupy

Inflorescence Byredo dla kobiet

Inflorescence Byredo dla kobiet

mydlany
Inflorescence Byredo dla kobiet Zdjęcia

Inflorescence marki Byredo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Inflorescence został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są róża i różowa frezja; nutami serca są magnolia i konwalia; nutą bazy jest jaśmin.

Róża Różowa frezja

Magnolia Konwalia

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inflorescence by Byredo.

Inflorescence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byredo Inflorescence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byredo Inflorescence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inflorescence marki Byredo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inflorescence marki Byredo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jacomo Silences Purple Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette Mary Kay Sparkling Honeysuckle Jardin de France Chevrefeuille Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Oriflame Miss O Club Prive Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Lancome 2000 et Une Rose Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Fragonard Mimosa Black Phoenix Alchemy Lab Cordelia