Marki » B » kwiatowe « Grupy

Inflorescence Byredo dla kobiet

Inflorescence Byredo dla kobiet

mydlany
Inflorescence Byredo dla kobiet Zdjęcia

Inflorescence marki Byredo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Inflorescence został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są róża i różowa frezja; nutami serca są magnolia i konwalia; nutą bazy jest jaśmin.

Róża Różowa frezja

Magnolia Konwalia

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inflorescence by Byredo.

Inflorescence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byredo Inflorescence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byredo Inflorescence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inflorescence marki Byredo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inflorescence marki Byredo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques Marc Jacobs Blush Jean Patou Joy Laura Mercier Neroli Eau de Parfum Abercrombie & Fitch Classic The Different Company Bois d`Iris Michael Kors Very Pretty Avon C'est Moi Galanos Galanos Egofacto Poopoo Pidoo Ayala Moriel Zohar Floris Gardenia