Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

Green Byredo dla kobiet i mężczyzn

Green Byredo dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

migdałowy
Green Byredo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Green Byredo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Green marki Byredo to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Green został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są petitgrain i szałwia; nutami serca są jaśmin, róża, wiciokrzew i fiołek; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i migdał.

Petitgrain Szałwia

Jaśmin Róża Wiciokrzew Fiołek

Fasolka tonka Piżmo Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green by Byredo.

Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byredo Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byredo Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green marki Byredo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green marki Byredo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
ID Parfums Le Monde des Rêves Avon Haiku Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête Gap So Pink MDCI Parfums Un Coeur en Mai Avon In Bloom by Reese Witherspoon Stacked Style Baroque Bleu Callaghan Lilith Demeter Fragrance Dandelion Hiroko Koshino Hiroko Koshino Nautica Nautica Woman Project D by Dannii and Tabitha Dawn