Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

Green Byredo dla kobiet i mężczyzn

Green Byredo dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

migdałowy
Green Byredo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Green Byredo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Green marki Byredo to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Green został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są petitgrain i szałwia; nutami serca są jaśmin, róża, wiciokrzew i fiołek; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i migdał.

Petitgrain Szałwia

Jaśmin Róża Wiciokrzew Fiołek

Fasolka tonka Piżmo Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green by Byredo.

Green Recenzje Perfum

Green by Byredo 4.50 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byredo Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byredo Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green marki Byredo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green marki Byredo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Yves Rocher Naturelle Leonard Leonard de Leonard Katie Price aka Jordan Besotted Lollia Breathe Jardin de France Muguet Guerlain Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Lulu Guinness Lulu Guinness Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring Bronnley Orchid Creed Aubepine Acacia