Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Chembur Byredo dla kobiet i mężczyzn

Chembur Byredo dla kobiet i mężczyzn

dymny
Chembur Byredo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chembur Byredo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chembur marki Byredo to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chembur został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna amalfi, imbir, kadzidło, gałka muszkatołowa, francuskie labdanum, ambra, piżmo i Żywica elemi.

Bergamotka Cytryna Amalfi Imbir Kadzidło Gałka muszkatołowa Francuskie labdanum Ambra Piżmo Żywica elemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chembur by Byredo.

Chembur Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Łagodny kadzidlany zapach z wyraźnymi nutami żywicy elemi, cytrusów i ostrego, ale świeżego, wilgotnego imbiru.
Całość jest taka jasna, jednolita, przypomina mi biały kamień o nieregularnym kształcie.
Dla początkujących w temacie żywic i przypraw albo na lato dla wielbicieli gatunku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byredo Chembur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byredo Chembur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chembur marki Byredo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chembur marki Byredo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey Avon Black Suede Touch Caron Parfum Sacre M. Micallef Les 4 Saisons: Red Sea Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Davidoff Hot Water Pacifica Mexican Cocoa Tesori d`Oriente Africa Girard Bouquet D’Orient JoAnne Bassett Spicy Oriental Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Parfumerie Generale Private Collection Querelle