Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Chembur Byredo dla kobiet i mężczyzn

Chembur Byredo dla kobiet i mężczyzn

dymny
Chembur Byredo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chembur Byredo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chembur marki Byredo to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chembur został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna amalfi, imbir, kadzidło, gałka muszkatołowa, francuskie labdanum, ambra, piżmo i Żywica elemi.

Bergamotka Cytryna Amalfi Imbir Kadzidło Gałka muszkatołowa Francuskie labdanum Ambra Piżmo Żywica elemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chembur by Byredo.

Chembur Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Łagodny kadzidlany zapach z wyraźnymi nutami żywicy elemi, cytrusów i ostrego, ale świeżego, wilgotnego imbiru.
Całość jest taka jasna, jednolita, przypomina mi biały kamień o nieregularnym kształcie.
Dla początkujących w temacie żywic i przypraw albo na lato dla wielbicieli gatunku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byredo Chembur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byredo Chembur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chembur marki Byredo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chembur marki Byredo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Calvin Klein Obsession Avon Black Suede Touch Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte Amouage Amouage Lyric Man Bond No 9 Brooklyn Egofacto Piege a Filles Esprit VIP Life for Him Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Mysterieuse XII Perry Ellis 360° Black for Men Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Ayala Moriel Epice Sauvage