Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Bal d'Afrique Byredo dla kobiet i mężczyzn

Bal d'Afrique Byredo dla kobiet i mężczyzn

Mam: 18 Miałem: 8 Chcę: 18 Ukochany zapach: 1

Bal d'Afrique marki Byredo to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bal d'Afrique został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jerome Epinette. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, kwiat afrykańskiej pomarańczy, nagietek i czarna porzeczka; nutami serca są fiołek, jaśmin i cyklamen; nutami bazy są ambra, piżmo, wetyweria i cedr virginia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Kwiat afrykańskiej pomarańczy Nagietek Czarna porzeczka

Fiołek Jaśmin Cyklamen

Ambra Piżmo Wetyweria Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bal d'Afrique by Byredo.

Collezione Privata Viaggio d`Africa
Royal Muska
Vetiver Fatal
Pulp
Safari

Bal d'Afrique Recenzje Perfum

amanda
amanda

Nie wierzcie,drzewności tam nie ma za grosz.Zresztą wystarczy spojrzeć na nuty by się o tym przekonać.
Dostajemy ostrość wetywerii połączonej z nagietkiem.
Cytryna jest bardzo delikatna,praktycznie bardzo słabo ją wyczuwam.Początek zupełnie mnie zniechęca bo nie jestem amatorką szyprowo ziołowo gorzkawych zapachów.
W kolejnym kroku Bal zmienia się w cieplejszy,kremowo lekko słodki a raczej słodkawy zapach.Jednak wetywerię co prawda o zdecydowanie mniejszej już mocy będziemy mieli we wszystkich bazach.
Kto lubi w perfumach zielne,gorzkie nuty z pewnością będzie zadowolony z tej kompozycji.

kasienka
kasienka

To moja nowa miłość.
Otwarcie jest wspaniałe: słodko-ziołowe.
Kojarzy mi się z jakimś lekarstwem.
Wyraźnie wyczuwam też bardzo dojrzałego,
bardzo słodkiego ananasa,którego w składzie nie widzę.
Po jakimś czasie zapach robi się lekko mydlano-kremowy
z odrobiną cytrusów i wetiwerem w roli głównej.
Działa na mnie niczym kojący balsam z domowej apteczki.
Wydaje mi się, że Bal d'Afrique są niedocenione,
a nawet wiem dlaczego - to przez ich marną trwałość.
Przyznaję, że czuję się w nich bardzo bezpiecznie i komfortowo.
To radosny i przytulny zapach.
Nie wiem, czy to uzależnienie, ale gdy go mam na sobie-co rusz wkładam nos w miejsca, gdzie go zaaplikowałam.
Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale ten zapach ma coś w sobie wciągającego jak narkotyk.
Polecam choćby do przetestowania.

Wielkie rozczarowanie – cytrusy, jakieś ziółka i coś co przypomina męską wodę kolońską, do tego bardzo nietrwały.

zanzibar37
zanzibar37

Nienachalny,ładny ciepły,owocowy zapach.Nie wyczułam mimo usilnych starań orientu :((
Otwarcie słodkie,cytrusowe,najbardziej czuję...mandarynkę,której brak w składzie.Potem dochodzi jakieś ciepłe podszycie,takie miodowe,i coś lekko mrowiącego w nosie (może wetiwer?).Kwiatów nie wyczułam żadnych,może mój nos je po prostu eliminuje.Ogólnie zapach miły,dość lekki,wyraźnie cytrusowy ale w słodkawy sposób.Bez ogona,nie męczy właściciela ani otoczenia.Trwałość średnia.

Bal d'Afrique by Byredo 4.05 out of 5 based on 30 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byredo Bal d'Afrique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byredo Bal d'Afrique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bal d'Afrique marki Byredo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bal d'Afrique marki Byredo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Sublime Balkiss M. Micallef Gaiac Annick Goutal Un Matin d`Orage L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Serge Lutens Santal Majuscule Hermes Eau des Merveilles M. Micallef Ylang in Gold Byredo Gypsy Water Givenchy Organza Indecence Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Montale Chocolate Greedy Vivienne Westwood Boudoir Serge Lutens Un Bois Vanille Fendi Fendi Theorema Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Hermes Hermessence Ambre Narguile Christian Dior Dior Homme Piotr Czarnecki Sensei Yves Saint Laurent Opium Elie Saab Le Parfum