Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Accord Oud Byredo dla kobiet i mężczyzn

Accord Oud Byredo dla kobiet i mężczyzn

skórzany
agarowy

Accord Oud marki Byredo to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Accord Oud został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są szafran, jeżyna i rum; nutami serca są agar (oud), skóra i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są piżmo i paczula.

Szafran Jeżyna Rum

Agar (oud) Skóra Szałwia muszkatołowa

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Accord Oud by Byredo.

Hystera

Accord Oud Recenzje Perfum

lucy
lucy

Skóra zamszowa, lekko słodka w wersji kobiecej i delikatny Oud. Wszystko lekko skropione sokiem z jeżyn i rumem. Bardzo delikatna kompozycja jak na oud ze skórą. Troszkę nijaka, mało niszowa..pokojnie mogłaby stać na półkach komercyjnych drogerii. Coś w stylu Bottega Veneta, a nawet delikatniejsza. Nic specjalnego. Nie jest tragicznie ale tyłka nie urywa.

Niszka
Niszka

Niby oud jest tutaj podany w dość lekkiej, europejskiej formie, ale same perfumy są ciężkie do noszenia, aż chce się je zmyć (co ciekawe takiego problemu nie miałem z Montale Black Aoud). Opiszę je krótko: oud + leśne owoce. Powąchałem ubranie następnego dnia i czuć zapach soku jagodowego. Interesujący zapach, mógłbym go dostać, ale sam bym go chyba nie kupił. Trwałość na skórze i projekcja na poziomie 4/5. Jeśli ktoś szuka nuty leśnych owoców, zdecydowanie powinien sięgnąć po Accord Oud. Dla samego oudu raczej można je odpuścić, lepszy i tańszy jest oud arabski rodem z dzieł Montale. Nie powiem, ciężkie to perfumy, aż się prosi przeciąć zapach jakimś kwiatem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byredo Accord Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byredo Accord Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Accord Oud marki Byredo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Accord Oud marki Byredo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nasomatto Black Afgano Parfum d`Empire Aziyade Parfum d`Empire Cuir Ottoman Parfum d`Empire Ambre Russe L.T. Piver Cuir de Russie Miller et Bertaux A Quiet Morning Byredo M/Mink Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Profumum Roma Victrix Carner Barcelona Rima XI Robert Piguet Bandit Profumum Roma Olibanum L`Occitane en Provence Ambre Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Annick Goutal Ambre Fétiche Estée Lauder Amber Mystique Diptyque Philosykos Montale Black Aoud Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Prada Infusion d`Homme