Marki » B » kwiatowo - wodne « Grupy

Byblos Water Flower for Women Byblos dla kobiet

Byblos  Water Flower for Women Byblos dla kobiet

morski
Byblos  Water Flower for Women Byblos dla kobiet Zdjęcia

Byblos Water Flower for Women marki Byblos to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Byblos Water Flower for Women został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, grejpfrut, jabłko, gruszka, liść czarnej porzeczki i woda morska; nutami serca są jaśmin wodny, frezja, konwalia i róża; nutami bazy są lawenda, wanilia, australijskie drzewo sandałowe, białe piżmo i elemi.

Brzoskwinia Grejpfrut Jabłko Gruszka Liść czarnej porzeczki Woda morska

Jaśmin wodny Frezja Konwalia Róża

Lawenda Wanilia Australijskie drzewo sandałowe Białe piżmo Elemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Byblos Water Flower for Women by Byblos.

Byblos Water Flower for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byblos Byblos Water Flower for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byblos Byblos Water Flower for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Byblos Water Flower for Women marki Byblos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Byblos Water Flower for Women marki Byblos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Cacharel Eau de Eden Courreges Courreges in Blue Ralph Lauren Polo Sport Woman Lanvin Oxygene Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Yves Rocher Ming Shu Lilly Pulitzer Beachy Emilio Pucci Acqua 330 Dana Shades Antonio Puig Thais Michel Germain Deauville Bjorn Borg Love All Clean Green