Marki » B » aromatyczno - owocowe « Grupy

Byblos Uomo 2001 Byblos dla mężczyzn

wodny
ozonowy
Byblos Uomo 2001 Byblos dla mężczyzn Zdjęcia

Byblos Uomo 2001 marki Byblos to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Byblos Uomo 2001 został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są kardamon, bergamotka, liść fiołka i nuty wodne; nutami serca są gałka muszkatołowa, czerwone jabłko i arbuz; nutami bazy są wetyweria, piżmo, mech dębowy i cedr virginia.

Kardamon Bergamotka Liść fiołka Nuty wodne

Gałka muszkatołowa Czerwone jabłko Arbuz

Wetyweria Piżmo Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Byblos Uomo 2001 by Byblos.

Byblos Uomo 2001 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byblos Byblos Uomo 2001, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byblos Byblos Uomo 2001, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Byblos Uomo 2001 marki Byblos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Byblos Uomo 2001 marki Byblos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy Gap The Lover Reminiscence Sol La Jo Malone Pomegranate Noir Vero Profumo kiki Morgane le Fay Green Krigler Sparkling Diamond Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Demeter Fragrance Champagne Brut Avon Electrify Me Romane Jet 365 Cabana for Two