Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Byblos Sole Byblos dla kobiet

Byblos Sole Byblos dla kobiet

Byblos Sole Byblos dla kobiet Zdjęcia Byblos Sole Byblos dla kobiet Zdjęcia Byblos Sole Byblos dla kobiet Zdjęcia

Byblos Sole marki Byblos to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Byblos Sole został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytryna, mandarynka, grejpfrut i jabłko; nutami serca są białe kwiaty, tuberoza, neroli, jaśmin i imbir; nutami bazy są przebiśnieg, drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Cytryna Mandarynka Grejpfrut Jabłko

Białe kwiaty Tuberoza Neroli Jaśmin Imbir

Przebiśnieg Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Byblos Sole by Byblos.

Byblos Sole Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byblos Byblos Sole, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byblos Byblos Sole, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Byblos Sole marki Byblos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Byblos Sole marki Byblos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Guerlain L'Instant Magique Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Paul Smith Sunshine Edition for Women Liz Claiborne Mambo Mix Lacoste Femme de Lacoste Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Molinard Lavande Cacharel Scarlett O Boticario Quasar Girard Provence Spring Humiecki & Graef Bosque