Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Byblos Luna Byblos dla kobiet

Byblos Luna Byblos dla kobiet

Byblos Luna Byblos dla kobiet Zdjęcia Byblos Luna Byblos dla kobiet Zdjęcia Byblos Luna Byblos dla kobiet Zdjęcia

Byblos Luna marki Byblos to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Byblos Luna został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, elemi i aldehydy; nutami serca są fiołek, biały irys i róża; nutami bazy są wetyweria, ambra i piżmo.

Bergamotka Elemi Aldehydy

Fiołek Biały irys Róża

Wetyweria Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Byblos Luna by Byblos.

Byblos Luna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byblos Byblos Luna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byblos Byblos Luna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Byblos Luna marki Byblos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Byblos Luna marki Byblos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gabriela Sabatini Private Edition Moschino Couture! Ralph Lauren Glamourous Daylight Alviero Martini GeoBlack Woman Diptyque Tam Dao Kylie Minogue Sexy Darling Avon Spotlight Le Labo Jasmin 17 Jesus Del Pozo On El Bvlgari BLV Eau d`Ete Humiecki & Graef Bosque Christina Aguilera Royal Desire