Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Blu Men Enjoy Byblos dla mężczyzn

ozonowy
wodny
Blu Men Enjoy Byblos dla mężczyzn Zdjęcia

Blu Men Enjoy marki Byblos to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Blu Men Enjoy został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są migdał i neroli; nutami serca są frezja i liść fiołka; nutami bazy są drzewo gwajakowe i piżmo.

Migdał Neroli

Frezja Liść fiołka

Drzewo gwajakowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blu Men Enjoy by Byblos.

Blu Men Enjoy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byblos Blu Men Enjoy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byblos Blu Men Enjoy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blu Men Enjoy marki Byblos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blu Men Enjoy marki Byblos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Cartier Declaration Essence Avon Mesmerize Air-Val International Disney Mickey Clean Clean Provence Guerlain Eau de Cologne Imperiale Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Diptyque L'Eau de Neroli Elizabeth Arden Daytona 500 O Boticario Ma Cherie Illume Happiology Yuzu Mint Ortigia Sicilia Orange Blossom