Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Blu Light Fever Byblos dla kobiet

Blu Light Fever Byblos dla kobiet

Blu Light Fever marki Byblos to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Blu Light Fever został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, frezja, wanilia, brzoskwinia i jaśmin.

Piżmo Frezja Wanilia Brzoskwinia Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blu Light Fever by Byblos.

Blu Light Fever Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byblos Blu Light Fever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byblos Blu Light Fever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blu Light Fever marki Byblos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blu Light Fever marki Byblos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Eau de Parfum II Escada Pacific Paradise Burberry Burberry Summer Guerlain My Insolence Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Laura Mercier Eau Gourmande Violette Oriflame Pop Glam Electric Yellow Van Gils Her Aura MDCI Parfums Peche Cardinal Eclectic Collections Arouse M. Micallef Royal Muska Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011