Marki » B » szyprowe « Grupy

Blu Happy Hour Byblos dla kobiet

Blu Happy Hour Byblos dla kobiet

tropikalny

Blu Happy Hour marki Byblos to szyprowe perfumy dla kobiet. Blu Happy Hour został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Roques. Perfumy zawierają takie składniki, jak marakuja, konwalia i cedr.

Marakuja Konwalia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blu Happy Hour by Byblos.

Blu Happy Hour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byblos Blu Happy Hour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byblos Blu Happy Hour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blu Happy Hour marki Byblos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blu Happy Hour marki Byblos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Jovoy Paris Chypre Decleor L`original Halston Halston Z Shiseido Zen Original Patyka Chypre Lancome Sagamore Fragonard VRAI Gianfranco Ferre GFF Donna Floris JF Amouage Memoir Woman Jeanne Arthes Shanghai Night Six Scents Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow