Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bamboo Byblos dla mężczyzn

Bamboo Byblos dla mężczyzn

Bamboo marki Byblos to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Bamboo został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza i pieprz; nutami serca są jaśmin, bambus, konwalia i fiołek; nutami bazy są drzewo tekowe, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Pieprz

Jaśmin Bambus Konwalia Fiołek

Drzewo tekowe Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bamboo by Byblos.

Bamboo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byblos Bamboo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byblos Bamboo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bamboo marki Byblos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bamboo marki Byblos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Hot Play L`Erbolario Tea & Cedar Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men Tom Tailor Ocean for Men Giorgio Armani Onde Vertige Jasper Conran Jasper Conran Him Mark Buxton Black Angel Fred Hayman 273 Indigo for Men Gucci Gucci by Gucci Sport Cuba Paris Cuba Gold Basile Basile Style Homme