Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Some Like It Hot By Kilian dla kobiet i mężczyzn

orzechowy
tropikalny
Some Like It Hot By Kilian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Some Like It Hot marki By Kilian to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Some Like It Hot został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Perfumy zawierają takie składniki, jak orzech laskowy, liczi i róża turecka.

Orzech laskowy Liczi Róża turecka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Some Like It Hot by By Kilian.

Some Like It Hot Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum By Kilian Some Like It Hot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu By Kilian Some Like It Hot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Some Like It Hot marki By Kilian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Some Like It Hot marki By Kilian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Eau Jeune Delice de Pomme Jo Malone Vanilla & Anise Abercrombie & Fitch Wakely Voluspa Cocoa Tamarind Victoria`s Secret Sweet Daydream Nina Ricci Le Paradis de Nina Smell Bent Prairie Nymph Payard Lychee Mousse Faberlic Chateaux de la Loire Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver Jeanne Arthes Sexy Me No1 Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume