Marki » B » aromatyczne « Grupy

Moonlight in Heaven By Kilian dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

tropikalny
kokosowy
Moonlight in Heaven By Kilian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Moonlight in Heaven By Kilian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Moonlight in Heaven By Kilian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Moonlight in Heaven By Kilian dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Moonlight in Heaven marki By Kilian to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Moonlight in Heaven został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna i różowy pieprz; nutami serca są kokos, ryż i mango; nutami bazy są fasolka tonka i wetyweria.

Grejpfrut Cytryna Różowy pieprz

Kokos Ryż Mango

Fasolka tonka Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moonlight in Heaven by By Kilian.

Moonlight in Heaven Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Zacznę od tego, że dość słabo wyczuwam te perfumy użyte globalnie.
Na początku myślałam, że to jakieś dziwaczne szamponowate ujęcie jaśminu a ten szampon to taki z czasów Komuny. Jakież było moje zdziwienie, gdy ujrzałam kolor płynu oraz skład. Nie no przy takim składzie postanowiłam wziąć zapach pod lupę. Za każdym razem nie miałam wyrobionej opinii, bardzo chciałam, żeby mi się podobał, bo skłąd i nazwa takie fajne a tu ciągle ten szampon tudzież jakaś letnia limitowanka Avonu, na pewno udana, jeśli byłby to Avon ale nie jest.
Kolor płynu i nazwa...nie umiem znależć skojarzeń. Dla mnie to po prostu jasny perlisty szampon sprzed lat o zapachu nazwijmy to egzotycznym, ale to egzotyka rodem z PRLu.
Trwałość ok, ale projekcja na mnie słabiutka, jako i ten zapach i cała koncepcja. No nie wyszło Pani Calice to dzieło, a może to nie moja bajka, albo ja nic nie wiem o Świetle Księżyca w Niebie tylko się tu wymądrzam ;D

Izabela
Izabela

Nie mam pojęcia skąd Kilian czerpie natchnienie do swoich zapachów, a zwłaszcza do ich nazw.
Kolor tych perfum jest przepiękny - mocno chabrowy, nawiązujący do koloru nieba rozświetlonego blaskiem księżyca. Sceneria szalenie romantyczna. Już widziałam oczami wyobraźni siebie spacerującą z ukochanym w pogodną, księżycową noc, gdzie drogę oświetla nam romantyczny księżyc.
I cała ta magia znika, gdy użyjemy tych perfum. Nie ma żadnych romantycznych uniesień. Jest inspiracja perfumami Mango Manga Montale.
Zalewa nas tona soku z mango i zasypują nas owoce mango. Żeby było bardziej upiornie, spod mango próbuje się wygrzebać ciamkowaty, mdły ryż. Całość uzyskała pudrowo-słodką kołderkę z różowego pieprzu (który wbrew nazwie nie ma nic wspólnego z pieprzem, tylko pachnie jak słodkawy puderek). No i na koniec, na absolutne dobicie dołożono fasolkę tonka.
Całość jest niesmaczna, bezbarwna, mdła. Kto chciałby pachnieć jak mango z ryżem?
Na koniec jeszcze dodam, że nie mogę wyjść ze zdumienia jak można takie "dzieło" sprzedawać w takiej cenie? O wiele apetyczniej pachnie kaszka ryżowa z owocami Bobovita.
Nie wiem czy te perfumy powstały już po sprzedaży marki By Kilian koncernowi Estee Lauder?
Ale jedno jest pewne - firma By Kilian tonie. Jak Titanic. Tylko nie ma w tym ani grama romantycznej historii.
Shame on you, Kilian!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum By Kilian Moonlight in Heaven, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu By Kilian Moonlight in Heaven, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moonlight in Heaven marki By Kilian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moonlight in Heaven marki By Kilian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Benetton B. United Man La Perla Grigioperla Attitude Etienne Aigner XXX Large Aigner Paul Sebastian PS Fine Cologne Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Penhaligon`s Douro DSH Perfumes Blue-Green: Arnica Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis O Boticario North Wind Ayala Moriel Lovender Parfums Berdoues Lavandula Vera MOR Jasmine Tea